Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus žirgynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Susipažinkime

Go down 
+2
Deshlong
Cropp.
6 posters
AutoriusPranešimas
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė
Žirgyno savininkė ir direktorė
Cropp.


Pranešimų skaičius : 99
Join date : 2008-08-08
Age : 29
Miestas : Landynė.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimeŠt. 08 09, 2008 12:12 pm

Ši tema skirti susipažinti. Čia galite papasakoti apie save, savo pomėgius ir t.t.
Atgal į viršų Go down
http://seselis.heavenforum.com
Deshlong

Deshlong


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2008-08-11
Age : 30
Miestas : Šiauliai

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimePir. 08 11, 2008 8:15 am

Labas,
Mano vardas Karolina.
Man yra 14 metų.
Domiuosi Electro muzika , Tecktonik , Sk8, žIrgais.
Čia yra mano pirmas virtualus žirgynas Razz
Cropp yra mano labai gera draugė , mes su ja ledžiame kartu kiekvieną dieną kiekvieną minutę No
Mes su cropp Turime savo šaiką , su kuria taip pat būname ištisas dienas.
Ji vadinasi : [Sex-House] team.
Joje pirklausantys žmones :
Cropp.
Deshlong.
Symba.
Decco.
Meškius.
Pokemonas.
Cliche.
No
Aš lankau JGC žirgyną puse metų.
Mano mylimiausias arklys kurį aš jojau tai Kobaltas.
O labai nemegstu Vėjo !
Jis tikras Asilas Neutral

Aš rengiuosi :
Siaurėjantys džinsai, Bliuzonai,SkateShues(SlipsOn'ai),Tecktonik Kepurė.
Ir šeip dar ką sumąstau.
Dar labai nemėgstu Fyfų ir Forsų.
Be jų Gyvenimas geresnis Wink
Štai tokia esu aš Evil or Very Mad Razz
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė
Žirgyno savininkė ir direktorė
Cropp.


Pranešimų skaičius : 99
Join date : 2008-08-08
Age : 29
Miestas : Landynė.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimePir. 08 11, 2008 8:18 am

Sveiki, žmogai. Manau, mane visai gerai pažįstat, nes virtualiuose pasauliuose lankausi net nepamenu kiek- gal 1,5 metų, gal 2 metus, na ,vnž, nesvarbu.
Mano tikras vardas yra Gabija, man 13.5 metų [Laukiu 14 gimtadienio, tada būsiu nebe snarglė ;D], gyvenu Šiauliuose.
Visi žinot mane kaip SHaDoW. Deja, SHaD aš esu tik virtualkėse visokiose, šiaip mano klyčka yra the best kokią kada galėjau gauti- Cropp. Myliu visą dieną būti su savo sex-house team'u [Cropp., Deshlong, Meškius, Deco, Pokemonas, Symba ir Cliche], patinka sėdėti parke ir spoksoti į sk8eriukus, bmxerius ir bleideriukus. Šiaip prisigalvojam visokių nesąmonių ir žiauriai linksmai leidžiam savo vasariškas palaidas dienas.
Mėgstu aš daug ką veikti, negaliu ilgai sėdėti vienoje vietoje.
Dabar apie jojimą.
Joju virš trejų metų. Pradėjau JGC žirgyne, ten prajojau 2 metus, po to perėjau į žirgyną Miražas, ten jojau apie pusmetį, ir kitą pusmetį vėl JGC, o dabar pasiėmiau trumpas atostogas nuo liepos vidurio, tačiau rugpjūčio vidury arba rugsėjo pradžioj vėl josiu. Beje, esu konkūristė.
Esu išprotėjusi ir paklaikusi dėl grupės Linkin Park. Jie man yra ir bus 4ewer the best. Mano mp4 tik jų dainos ir tik jų. Negalėčiau matyt gyventi be jų muzikos ir be jų. Heh, kaip aš juos dievinu. Ir apskritai, manau, kad geriausia diena mano gyvenime buvo 2008.06.10 LP koncas Vilniuj. Nerealiai pasitaškėm.
Šiaip esu gana linksma, draugiška ir visokia kitokia, bet savęs daug negirsiu- nėra už ką ;D. Šiaip dažnai man daug kas per greitai atsibosta ir greitai keičiu nuomuonę savo. Šiek tiek keikiuosi, pavartoju alkoholį ir parūkau. Šiaip esu labai drąsi užkalbinant žmones, o to žinot, reikia, kai niekur tau neparduoda cyzų, arba kai centre būni visą dieną ir tesusikrapštai 90ct ant maisto, tai tenka varyti visokių žmonių klausinėt: "ar galit paskolinti 10ct?" ;DDD.
Aš rengiuosi kaip sk8erė, bet tokia beveik nesu. Visada dėviu siaurėjančius džinsus. Vienus turiu juodus nuleistu klynu šiek tiek, kitus žalius ir dar kitus tokius paprastus efficy. Po to dėviu įvairius įvairiausius bliuzonus, nes aš juos dievinu. Maikės nuo šiol mano tik sk8- animal, element ir etc. Batai mano taip pat ne kokie kedai ar basanoškės- turiu skeitšiūzus, breikšiūzus, inkariukus, slips-on'us. Dar nesenai iš Cropp Town'o nusipirkau tokią unreal languotą kepurę, tai aš ją myliu ;D. Dievinu savo aprangą. Rūbus visad perku iš Cropp Town'o arba Efficy arba Huose, nes manau, tai vienintelės padorios rūbų parduotuvės.
Turiu borlį sk8erį, jis turi original skate, bet man jo neatiduoda Very Happy.
Aš turiu tokį sk8:
Lenta- Maxima linija ;D [ Bet geras gripas ir stora, išlenkimai geri ir patogi].
Ašys- Maxima linija xD. [ Labai storos, spalvotos ir labai zjbys].
Guoliukai- Apec 3.
Ratukai- Blank.
Nu vaa ;D.
Viskas apie mane.
Dabar pasakokit kiti ;D.
Ai, dar svajojau turėt bmx dviratį, bet kažkaip man su juo nesekas.
Visad jamu draugo diamondbcaką ryžiką ir jis manęs nekenčia.
Per dvi savaites 4 kartus plojaus labai stipriai.
Ir štai, buvo vienas unreal kritimas:
Mokiaus biškį dirtinti ir buvo stovėjimo aikštelėje tokia salikė su mažais bortukais. Mano draugas sako: "Varyk kiek eina ir pašokdama iškelk priekį ir iš visų jėgų stumk".
Nu aš važiuoju, važiuoju, minu kiek galiu, priekis biškį per anksti pakilo, aš žoskai per daug iškėliau priekį ir nepastūmiau. Situacija: Skrendu oru sau ir taip pyst ant nugaros išsipisau. Galva, nugara ir užpakaliu pajutau šaltą asfaltą. Dviratis nukrito gal už 5 metrų į mašiną atsitrenkė. Mano draugas nusisukęs buvo kol kritau, po to juoktis pradėjo pamatęs Very Happy.
Aš guliu pusiau mirus, pusiau gyva, pro mane mašinos važinėjas.
Nu atsistojau ir galvoju reik temptis bmx i spot'ą, žiūriu, nelb paeinu.
Padėjau bmx ant asfalto, pati šalia atsisėdau ir sdž.
Nu biškį praėjo visi skausmai, atsistojau ir šiaip ne taip nuslinkau iki reikiamos vietos.
Pasekėms: BMX- suplėšyta sėdynė ir aplamdytas vairas.
Aš- panarintas petys, kruvini ir mėlyni pirštai, randas ant užpakalio belekoks [nejuokinga ;DDD], sudaužyta nugara ir patraiškyta galva.
Na va, dabar jau išsikalbėjau
Atgal į viršų Go down
http://seselis.heavenforum.com
poolic*
Žirgyno direktorės pavaduotoja
Žirgyno direktorės pavaduotoja
poolic*


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2008-08-15

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimePen. 08 15, 2008 3:36 am

Deshlong > sveika. Malonu.;}}
Shadow > MALONU;}

Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Deshlong

Deshlong


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2008-08-11
Age : 30
Miestas : Šiauliai

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimePen. 08 15, 2008 4:23 am

Man taip pat. Mad
Atgal į viršų Go down
horsegirl




Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-12-06

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimeŠt. 12 06, 2008 2:50 pm

Deshlong- soki techtonika ar tik taip patinka ? rabbit idomi asmenybe esi pig
Atgal į viršų Go down
horsegirl




Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-12-06

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimeŠt. 12 06, 2008 2:58 pm

Na dabar biski apie mane ;DDD
esu Austeja visuose vz slapivardziu Horsegirl dievinu zirgus nuo 5m. neisoka is galos Twisted Evil esu tevelio dukryte (ka bepasakisi pasiutusi merga) neseniai pradejau sokti Techtonika dievinu electro muzika vasara kiekviena diena su shaika varom su roOlais galima sakyti esu Profe Sad tey vat mekstu stilingus zmones emo pankus ir t,t, jodineju nuo 9m. bet jojimo istorija usibaige liudnai taigi apie ja nepasakosiu I love you tai vat nekenciu moksliuku mama mokitoja tevelis ;DDD profeseonalus mehanikas taigi esu moto mane svajoju tureti mustanga arba bmw nors dabar tenkinuosi ir keturaciu bei britva clown nekenciu mokyklos iskirus fizinio pamokos ;DDD ir dar dalykas kurio nesuprantu kam rasyti ch jei yra h pirat na tei jeigu dar kas domina paklauskit
Atgal į viršų Go down
monusia

monusia


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2008-08-31

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimeSk. 12 14, 2008 1:49 am

Tai va. Nusprendžiau ir aš apie save šiek tiek papasakoti.
Esu Monika iš Kauno dar kitaip žinoma kaip Monusia. Man yra 14 m.
Žirgai man patinka net neatsimenu nuo kada. Visi sako, kad kai buvau dar visai mažytė ir pamačiau pievoje besiganantį darbinį arklį iš kart pradėjau jais domėtis.
Jodinėju jau kažkur apie 3 metus. Pradėjau joti Marvelės žirgyne. Ten jojau metus. Kai Marvoj nebeliko trenerių perėjau į visai šalia esančią kitą jojimo mokyklą. Ten joju iki šių dienų.
Pats mylimiausias mano žirgelis yra Rifas, bet dėja ant jo joti man dar neteko o šeip pats mylimiausias žirgas iš jojamų yra baltijos hanoveris, šešių metų- Reljefas.
Mėgstamiausia jojimo sporto šaka- lygiosios lenktynės, bet dėje negaliu būti žokėja, nes sudėjimas ne tas. Esu šiek tiek per aukšta. ;D
Beleikaip nekenčių FYFU, nes mane taip vadina xDDDDD
Tiesiog mylių mokyklą. Ne dėl pamokų (aš ne moksliukė ;DDDD), o dėl to, kad ten belekaip linksma su draugeškom pasiaust per pertraukas xDDDD
Nu, bet šeip aišku linksmiausia turbūt žirgyne ;DDDD su puikiausiais, geriausiai ir nerealiausiai draugiukais ŽIRGAIS xDD
Tai tiek apie mane. Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
GROTA




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2008-12-13

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 3:25 am

sveiki,aš esu Gabija iš Vilniaus.Visuose forumuose mane galima atpažinti kaip GROTA.Man yra 11 m.Tik neseniai pradėjau lankytis vž ir kt.Dievinu Avril ir daug kitų.Esu problematiška, dažnai puola klasė.Turiu priklausomybę prie kompo.Dabar apie jojimą.Už arklių užsikabinau per mokyklos vasaros stovyklą kai buvom riešės žirgyne.Norėjau ten lankyti,bet buvo man per toli.Pusę metų buvau be arklių.Kol mane nuvežė į Belmonto žirgyną.Ten aš dabar mokausi joti.Mokytis pradėjau nuo 10 metų.Mėgstamiausias žirgas Sachara,pirmas jotas žirgas kumelė Grota kurios vardu pasivadinau.Tai tiek apie mane.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Susipažinkime
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis ::  :: Plepalai-
Pereiti į: